KOMPLEKS ANTAŁÓWKA TERMY & MED

Bądź naszym Gościem. Poczuj się u nas komfortowo, swobodnie i bezpiecznie.

Jesteśmy tu dla Ciebie, Twojej rodziny i Twojego biznesu.

Witaj w miejscu, w którym teraźniejszość łączy się z przeszłością, a natura przeplata się z tradycją i historią otoczenia. 

To tutaj, w latach 60 - tych ubiegłego wieku powstał jeden z prestiżowych obiektów hotelowych w mieście Zakopane, jednocześnie zostały odkryte dobroczynne wody termalne, będące naturalnymi surowcami energetycznymi powyższego kurortu turystycznego. „Stara Antałówka, Zakopiańskie Cieplice” bo tak o nas dawniej mówili nawiązuje do basenów zdrowotnych, będących źródłem sił witalnych, relaksu oraz wypoczynku w jednym miejscu. Nasz kompleks położony na wzgórzu Antałówka, z jednej strony zawdzięcza mu swoją nazwę, a z drugiej jest idealnie zlokalizowany względem centrum miasta.

KOMPLEKS ANTAŁÓWKA TERMY & MED

  • Pensjonaty (trzygwiazdkowe) – Antałówka I, Antałówka II,
  • Centrum Rehabilitacji i Zdrowia POLSKIE TATRY S.A.,
  • Termy Zakopiańskie – dawniej Cieplice.


To wyjątkowe miejsce oferujące usługi z zakresu: hotelarstwa, lecznictwa (rehabilitacji i poradnictwa medycznego) oraz rekreacji. Od lat pracowaliśmy nad stworzeniem obiektu, który w sposób doskonały scali możliwości wypoczynku i rekreacji u podnóża Tatr. 

Nasze dotychczasowe wieloletnie doświadczenie, które udało się zgromadzić, przy jednoczesnym zarządzaniu Zespołem Pensjonatów Antałówka oraz kompleksem basenów termalnych Termy Zakopiańskie pozwoliło nam z powodzeniem połączyć siły, tak abyś i Ty mógł cieszyć się nową jakością pobytu i relaksu w Zakopanem, a nowo powstałe Centrum Rehabilitacji i Zdrowia POLSKIE TATRY S.A. zadba o Twoje zdrowie. 

Wszystko zaczęło się od przewiązki - łączącej ze sobą wspomniane obiekty - która daje możliwość korzystania z zaplecza obu budynków bez konieczności wychodzenia z nich na zewnątrz. To szczególnie ważne w okresie zimowym, kiedy temperatura spada tu znacznie poniżej zera oraz podczas pochmurnej i deszczowej aury. 

Kompleks Antałówka to wypoczynek, opieka zdrowotna i rekreacja w jednym miejscu.


 Pozwól nam o Siebie zadbać, a z pewnością będziesz do nas wracać.