1993 - 2023 Jubileusz Spółki POLSKIE TATRY S.A.
 

1993 - 2023 Jubileusz Spółki POLSKIE TATRY S.A.

Dnia 10.01.2023r. Spółka POLSKIE TATRY S.A. świętowała w Kompleksie Antałówka TERMY & MED swój okrągły jubileusz. Na obchody trzydziestolecia zaproszone zostały osoby, które w jej funkcjonowaniu odgrywały i odgrywają nadal zasadniczą rolę. Wśród gości znaleźli się też reprezentanci świata kultury, nauki, polityki oraz dziennikarze.

Jubileusz zainaugurował Prezes Spółki - Piotr Włosiński, który przedstawił zebranym prezentację multimedialną "Powrót do źródeł", będącą podsumowaniem dotychczasowej działalności Spółki oraz poinformował o planach na przyszłość. Wspomniał m.in. o mentalnym i fizycznym powrocie do źródeł, którego efektem jest rebranding jednej z jednostek zarządzanych przez Spółkę. Aqua Park Zakopane to teraz Termy Zakopiańskie.

Leszek Dorula - Burmistrz Miasta Zakopane w swoim przemówieniu pogratulował Spółce POLSKIE TATRY S.A. sukcesów i świętowania okrągłego jubileuszu. Prezes Polskiego Stowarzyszenia Geotermicznego, Instytutu Gospodarką Surowcami Mineralnymi i Energetyką Polskiej Akademii Nauk - dr hab. inż. Beata Kępińska, prof. IGSMiE PAN przedstawiła prezentację dotyczącą wód termalnych Zakopanego w rekreacji i balneoterapii.

Obchody uświetnił koncert wokalistki Anna Malacina-Karpiel z towarzyszącymi jej muzykami. Stanowił swoistą ucztę dla zmysłów. Po części oficjalnej przybyli na obchody trzydziestolecia Spółki goście udali się do restauracji Kompleksu Antałówka TERMY & MED na uroczysty obiad.

Lata obecności w branży turystycznej zostały docenione zarówno przez mieszkańców Zakopanego i okolic, jak również przez sympatyków Podhala. Wśród tych pierwszych marka kojarzona jest jako stabilna i wiarygodna. Turystom natomiast marka POLSKIE TATRY S.A. kojarzy się jako ta, która nie wstydzi się swojej historii i bogatej tradycji, a wręcz przeciwnie – traktuje je jako swoisty powód do dumy.

  • Logo 1
  • Logo 1
  • Logo 1
  • Logo 1
  • Logo 1