Krokusy dla Term Zakopiańskich i Hotelu Tatry
 

Krokusy dla Term Zakopiańskich i Hotelu Tatry

27 września obchodzono Światowy Dzień Turystyki, którego hasło przewodnie brzmiało „Turystyka i zielone inwestycje”. Ogólnopolskie obchody miały miejsce w Zakopanem i zbiegły się z II Europejskim Kongresem Sportu i Turystyki. Ważnym z punktu widzenia rozwoju regionalnego i promocji wartości turystycznych tutejszego regionu, była kolejna edycja konkursu: „Złoty Krokus Podhalańskiej Turystyki”. Poza promocją jest to również uświadamianie mieszkańcom piękna i bogactwa zaklętego w Tatrach  i ich pobliżu.

Drugi rok z rzędu, w konkursie biorą udział obiekty oraz wydarzenia kulturalne mianowane przez Kapitułę konkursu w pięciu kategoriach: Wydarzenie Roku, Obiekt Turystyki aktywnej, Obiekt Noclegowy, Restauracja oraz Atrakcja Turystyczna. W tym roku nominację otrzymały dwa obiekty zarządzane przez Spółkę POLSKIE TATRY S.A. W głosowaniu na obiekt noclegowy trafiła ona do Hotelu Tatry, natomiast w głosowaniu na obiekt turystyki aktywnej Termy Zakopiańskie.

Dzięki głosom, które spłynęły za pośrednictwem internetu, wspomniane obiekty zostały laureatami konkursu. Hotel Tatry zdobył brązowego Krokusa, natomiast Termy Zakopiańskie mogą pochwalić się Krokusem w kolorze srebrnym. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, wielka radość, a zarazem zaproszenie do tego, aby kontynuować podjęte wysiłki i prace zmierzające do utrzymania wysokiego poziomu świadczonych usług. Dziękujemy za zaufanie, docenienie i nagrodzenie naszych starań. Każda pochwała i nagroda mają taki wydźwięk. Wpływają motywująco. Determinują do tego, aby stawać się jeszcze lepszym. Jeszcze raz dziękujemy za wszystkie głosy. Serdecznie gratulujemy pracownikom Term Zakopiańskich oraz Hotelu Tatry.

  • Logo 1
  • Logo 1
  • Logo 1
  • Logo 1
  • Logo 1